Grojau
Atrodo, pirmą kartą šiemet, neskaitant improvizuoto ping pong gigo Klaipėdos „Tappo D‘Oro“ sausio 1-ąją, teko išsitraukti CD keisą. „Vasaros terasa“, sekmadienis, skamba gerai, neskaitant audros.
Jau nuo metų pradžios noriu grot plokštelėm – mažai juokų, kelias jau nusipirkau, dar porą padovanojo, tikiuosi ir daugiau didžėjų draugų labdaros. Tik va patefonai! Lyg ir turėjo vienas iš daugelio Tomų juos duot, bet kažkodėl pradėjo vengti šio klausimo. Teks dėti skelbimą ir bandyt nebūt apgautai. Puiku būtų „Technics“, nes aš vardų vergė, bet kadangi nesiekiu kažkokių superstar DJ aukštumų, gal ir nebūtina.
Žodžiu, sekmadienį vėl grojau iš CD. Gabalų, man atrodo, prisirinkau ir prisiruošiau gerų. Ėjau į downtempo temą, kažkiek į dub, kažkiek į disco pusę, pora gabalų net visai dubstep, dar kiti housey, bet nenorėjau niekur skubėt. Smarkiai gelbėjo kompiliacija iš Vienos - „Sixteen Fucking Years Of G-Stone Recordings“. Šita netikėtai nudžiugino prieš kelias savaites, kai „G-Stone“ ją siųstis leido nemokamai. Visgi galvoju, kad reikėtų įforminti ją ir CD pavidalu, nes tik jie taip gali, tik jie taip moka.
Dar apie vardus. Kaip tik penktadienį iš „Juno“ atskrido du kompaktai – Prins Thomas vardinis diskas (nesveikai skandinaviško idealumo, autogrotuve apsigyveno ilgam) ir Kuniyuki Takahashi „Walking In The Naked City“. Šitą gavau visai netyčia – twitteryje pamačiau, kad vienas pažįstamas singlą iš albumo LP pavidalu groja, paklausiau, smarkiai smeigė ir puoliau ieškot viso albumo. Nepasigailėjau. Brangu, bet verta. Paklausykit, kaip visiškai paprastai tobula.
Henrik Schwarz & Kuniyuki
8:38
http://www.myspace.com/henrikschwarz & http://www.myspace.com/kuniyuki Taken from: Artist: Henrik Schwarz & Kuniyuki Title: Once Again Label: Mule Musiq --- http://www.mulemusiq.com/blog/ Cat.#: MULE046 Style: Tech House/Deep House SUPPORT !!!: https://www.beatport.com/de-DE/html/content/release/detail/229775/Once%20Again
Draugų pasiklausyt atėjo nelabai daug, nedraugų – irgi. Tai gerai, nes niekas neblaškė ir galėjau bandyt grot, o ne tik staipytis. Vieną kartą sumaišiau grotuvus ir perjungiau gabalą tame, kurio kanalas buvo išvestas, :)
Birželio 22-ąją su aout6, kurį, pasirodo, pati prieš keletą metų didžėjum paverčiau, grosim „Chaplin“ terasoje. Šita nauja vieta labai tikiu, nes ji a) medinėm grindim, b) nelabai turi kaimynų. Seems like a proper party to me. Tuo labiau kad čia reziduos ir „Deep Inc“, ir „Love In Slow Motion“, ir „Silence Music“. Muzikinė atsvara „Vasaros terasai“ – valio, kad stilistiškai niekas nesikerta ir nekonkuruoja. Na, bet kiek žmonių Vilniuje eina kažkur konkrečiai dėl muzikos..?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS