Ano dešimtmečio radiniai: „Partyzanai“, .EXitLabEL., Koopa ir kiti
Ano dešimtmečio radiniai: „Partyzanai“, .EXitLabEL., Koopa ir kiti Mantas Z., arba WD40, yra pakankamai patyręs Vilniaus naktinėtojas, savo laiku valdęs „Play“ ir šiaip nemažai visko priveikęs ir primatęs. Ir turi labai neblogą muzikinį skonį, kuriuo mielai dalinasi.
Dar jam patinka kasinėti. Neseniai jis su kolega Gabrieliumi vedė šokius „We Love Pop 2000“ atgimusiame „Paviljone“, o šokių metu man įteikė grupės „Volis“ albumą - net penkis vinilinius vienetus, mat tūkstančius jų rado užklydęs į apleistą pastatą.
Dabar gi užklydo į tėvų palėpę ir rado ten krūvą CD, kurie prieš dešimt ar panašiai metų buvo platinami iš rankų į rankas. Dalį jų tikrai turėjau ir aš, pavyzdžiui. „Balto Bato“ rinkinys „The Fist Of Funk“ buvo labai norimas gauti ir pagarbioje vietoje laikomas, kai tai pavyko. Nekalbu jau apie „Partyzanus“.
Radiniai
Mantas Z.
Radiniai
Smagu, kad Mantas nespaudžia archyvo slaptai ir dalinasi su draugais. Dalį suskaitmenintų radinių jau galima rasti jo mixcloude. Tikiuosi, bus daugiau! Ir siūlau kitiems prisijungt prie iniciatyvos, juk kompaktiniai grotuvai tuoj taps didesniu raritetu už kasetinius, o prirašyta visko daug.
P.S. Taip pat nemenką mixcloudo kalną iš drum’n’bass, jungle, hardcore miksų pila DJ ST. Tiesa, čia labiau užsienis, bet jei prieš dešimt ir daugiau metų ėjai iš proto, dabar pats tas tai pasikartot.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS