Saulty („Downtown Party Network“): „Tokijuje teko groti su specialiai David Mancuso viešnagei pagamintu vieninteliu tokiu pasauly mikšeriu“
Ilgai ėjęs iki savo tikslo kurti muziką ir, tuomet kartu su kolega kaip „Downtown Party Network“ 2008-aisiais išleidęs pirmąją savo plokštelę „Eskimo“ leidykloje, Saulty nuo ano etapo jau nukeliavo labai toli. Buvo ir daug plokštelių, ir dueto virtimas solo, ir ramus gyvenimo etapas Druskininkuose, ir grojimas Nevados dykumoje bei Meksikoje... Praėjusių metų pabaigoje atėjo metas dar vienam – bet ne vienišam – etapui Azijoje.
Nuo Balio iki Seulo, Japonijoje, Kinijoje, Singapūre. Grojant, žvejojant ir atrandant save. Pavydu? Be abejo. Viena vertus, suprantu, kad priimti sprendimą stabdyti gyvenimą čia, Europoje, pusmečiui, reikia drąsos. Kita vertus, kai išvyksti pusmečiui, vadinasi, to labai labai reikėjo. Ne tik kaulų šildymui. Gal net labiau toms savęs paieškoms.
Saulty jau vėl Druskininkuose, šeštadienį bus sostinėje ir miksuodamas visą naktį, tikiuosi, ras laiko papasakoti keletą istorijų. Pradeda jau dabar.
Kaip apsisprendei daryti pauzę Lietuvoje ir išvykti bent pusmečiui? Ar nebuvo sunku palikti visus reikalus, grojimus ir t.t? Kaip į tokį apsisprendimą reagavo draugai, šeima, kolegos?
Tokią kelionę jau buvau suplanavęs daryti prieš kokius 3 metus ar daugiau. Bet aplinkybės taip susiklostydavo, kad neišvykdavau. Šįkart neturėjau, ką palikt, išskyrus, žinoma, tėvus ir draugus. Tėvai vis nedrąsiai bandydavo atkalbinėt ir siūlė pasitenkint Europa, nes ką ten toj Azijoj, taip toli... O draugai sakė „Tu tik važiuok“.
Ar buvai suplanavęs daug gigų dar prieš išvykdamas, ar bookingai vyko 'on the go'? Čia gal būtų patarimas norintiems pasielgti taip, kaip tu.
Pusė gigų buvo patvirtinta prieš išvykstant: Bankokas, Balis, Saigonas, Šanchajus, Honkongas. Tik atvykus iškart pakvietė ir į Džakartą bei Singapūrą. O vėliau pasitvirtinau Japonijos ir Kinijos turus bei Seulą.
O kaip gauti gigą Seule?
Tai ilgų metų darbo rezultatas. Kurti, groti ir tikėti, kad vieną dieną tai tikrai nutiks.
Seulas
Seulas
„Downtown Party Network“ logotipe jau seniai regime palmes. Ar bent vienoje šiltoje šalyje kilo noras likti ten gyventi visam laikui?
Taip, Balyje praleidau tris mėnesius ir jau buvau apsisprendęs šią vasarą nebegrįžti. Visgi draugų, šeimos bei lietuviškos vasaros ilgesys privertė planus pakeisti.
Gyvenimo žuvys Indonezijoje
Gyvenimo žuvys Indonezijoje
Kaip skyrėsi klubinė kultūra aplankytose vietose? Ar buvo variantų, kai visai nepavyko „susišnekėti“ su šokėjais? Ar prašė uždėt tą gabalą?
Daugiau mažiau grojau pas panašius promoterius, dauguma jų vieni kitus pažįsta. Tad ir skirtumų didelių nebuvo. Gabalų uždėti bent jau ten, kur aš grojau, neprašė.
Vienąkart nepavyko, Kinijoj, Šendženo mieste. „Įdomią“ muziką jie ten klauso.
Kūrinys, kuris suveikė kol kas visose aplankytose šalyse?
Techninis klubų lygis. Ar mums yra kur pasitempti, ar atvirkščiai, Azijoje lygis žemesnis nei Europoje?
Ypatingai nustebino Tokijus, Seulas bei Saigonas, arba Hošiminas – ten labai rimtai į tai žiūrima. Tokijuje teko groti su specialiai David Mancuso viešnagei prieš keletą dešimtmečių pagamintu vieninteliu tokiu pasauly mikšeriu per milžinišką hifi garso sistemą. Ir visai tai gali rasti miniatiūriniam bare, kur visi ateina dėl muzikos.
O šiaip tai manau, kad viskas priklauso nuo klubų valdžios ir vadybos. Tiek Azijoj, tiek Europoj, tiek Amerikoj. Jei tiems, kas atidaro klubą, svarbiausia yra ne kuo greičiau 'užkalti pinigo', o būti šios kultūros dalimi bei puoselėti ją, tai be jokių abejonių, jie pirmiausia investuos į gerą garsą, programą bei darbuotojus.
TAS mikšeris!
TAS mikšeris!
Ką iš Azijos būtų galima pritaikyti Lietuvoje, kalbant apie pramogas? Ko ginkdie nenorėtum pamatyti pritaikyto čia?
Karaoke? Ginkdie, nenoriu EDM'o.
Įdomiausias kelyje sutiktas žmogus.
Adrianas, kurio dėka atsidūriau Balyje. Vėliau tapęs ir geru draugu. Tiek juoko ir įdomių pokalbių seniai buvau neturėjęs.
Balis!
Balis!
Su kokiais DJ kartu teko pagroti? Čia labiau ne apie superstarus, bet apie įdomius personažus.
Įdomūs personažai lydėjo visos kelionės metu, kur kokiam klube su kuo bebūčiau grojęs. O įdomūs man jie labiausiai buvo dėl savo atsidavimo ir ėjimo iš proto dėl muzikos.
Ką naujo šioje kelionėje sužinojai apie save? Spėjai pasikeisti, patobulėti, nušvisti?
Praleidau pakankamai daug laiko su savimi, tad buvo apie ką pagalvoti. Bet svarbiausia, kad, išgyvenęs sunkiausią Dengės karštinės formą ir vos neiškeliavęs anapilin, išmokau vėl džiaugtis gyvenimu.
Ar kelionėje tik didžėjavai, ar turėjai progos ir sukurti naujos muzikos?
Taip, naujos muzikos bus.
Ar turėjai kada skaityti knygas? Nežinau, kodėl, bet labai įdomu.
Laiko, manau, visąlaik galima rasti, bet visą laisvalaikį paskyriau kelionėms.
Ką planuoji veikti vasarą – gal dar kokių kelionių esi numatęs?
Leisti laiką su šeima ir draugais, kuo daugiau būti gamtoje. Bei užbaigti pradėtus darbus. Į keliones planuoju leistis vėl. Medžių lapams nukritus.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS