Pagalvės „Shaded Music“ pradeda vinilinį etapą
Na, va, dar neseniai deklaravau, kad yra viena plokšteles leidžianti kompanija Lietuvoje – „Silence“, o dar šiemet skaičius turėtų išaugti iki trijų. Valio.
Kol kas – apie antrąjį džiaugsmą. Lyg ir emigrantas, bet vis grįžtantis pagroti ir pabūti „Techstylism“ narys Pagalvė savo leidyklą „Shaded Music“ įkūrė jau beveik prieš trejus metus ir pradėjo nuo asmeninės kūrybos. Septintasis, pastarasis jos leidinys – Zuluso EP’as „Smoothie“ – pasirodė šį birželį. O dabar metas ir naujam etapui.
Debiutinis leidyklos, o ir paties Pagalvės vinilas visuose „standartiniuose šopuose“, kaip sakė autorius, turėtų pasirodyti spalio pabaigoje – kol kas data tiksliai neapibrėžta.
Single „Frozen Tears“ bus du Pagalvės gabalai ir du remiksai jiems, kuriuos įrašė Oliver Deutschmann. Šį vokietį turėtumėte atsiminti bent jau dėl to, kad prieš porą metų lankėsi radijo laidos „Mix Subas“ šokiuose „Soul Box“. Beje, ir interviu su juo čia pat, mano bloge, galima rasti.
Oliver Deutschmann atvaro ir vėl – šiaip ar taip, plokštelė – graži proga, vakarėlio neišvengsi. „Shaded Music Showcase“ vyks spalio 11-ą klube „Gluck“. Trijų valandų Oliver Deutchmann setas, Pagalvė, Moon Disco ir gyvas Zulusas. Let’s techno.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS