Truputis savaitgalio ir dramenbeisas
Namie jau nebėra kada būti nei dieną, nei naktį. Europos, vynai, kunigundos, nebylūs kinai, dovanos mamoms... Svarbiausia nusipiešt žemėlapį.
Per du vakarus šiaip ne taip įveikiau Zabielos pasirodymą Vengrijoj ir susivokiau, kad aš jo pasiilgau. Girdėjau, kad "The Church" "Under the Milky Way" dar neišleistas perdirbinys (mes tik iškirpom!) - Jameso mėgstamiausias pasitinkant rytą, tad teks niekur nedingus šiandien tuos gandus ir patikrint. Nusimato ne visai gravitiškas "Gravity" - kad ir dėl klubo narių privilegijų dingimo vienai nakčiai. Žmonės skundžiasi, bet "Pure", matyt, žino savo vertę arba tikisi, kad didžiausi jų fanai jokiems kitiems klubams nepriklauso.
O gal nusipiešt raudonai lūpas ir eit raganaut? McKaras antrą nakties "Naujuosiuose Skliautuose" skamba gerai, nes vis nepamirštu vienos vasario nakties Kaune... O gal šiąnakt negyvą laukinį arklį išgelbės schranz?
O gal, o gal. Už tai Pilies gatvėj vietoj "KINO" užtikrintai skamba Bob Marley ir 5nizza.
-----
Nors tik kitą savaitę šokdint žadantis, bet vis tiek dramenbeiso šefas Astralas šiandien įbruko į rankas naujieną apie pasipildžiusią šeimyną. Dar devyni pabiručiai! Garantuotai gausiausia komanda Lietuvoj...
Iš pranešimo: "Prie esamų komandos drum'n'bass muzikos propaguotojų Astralo, Electro, Jenty, Red1 bei Synthetic Life Forms prisijungė net devyni nauji nariai.
DJ linija pasipildė subtilesnio drum'n'bass propaguotoju Brazdzioniu bei rūgštesnius garsus mėgstančiu 3paff. Nuo šiol ganėtinai dažnai Astralas bei Red1 renginiuose pasirodys su neatsiejama drum'n'bass kultūros dalimi – MC. Grojikai pradėjo bendradarbiauti atitinkamai su MC D Tone bei savo pirmąjį albumą baigiančiu paruošti reperiu MC Messiah.
Prie vienintelio iki šiol komandoje kūrusio Synthetic Life Forms prisijungė lengvo drum'n'bass bei downtempo propraguotojas Kondencuotas Pienas bei eXitLabEL projektas kodiniu pavadinimu Seen Quel."
Pasiteiravau, ar tai - valdžios siekianti dramenbeiso koalicija, ir sulaukiau savim pasitikinčio atsakymo "ne, dramenbeiso mafija". Kaip? Kodėl?
3paff ir Brazdzionis, kaip ir eXitLabEl su Kondencuotu Pienu, ir taip dažnai "Metro Promo" veteranams rankas spaudžia, tad beliko oficialiai tai įteisint. MC Messiah tiesiog trynėsi eXitLabEL studijoj, nes įrašinėja ten albumą - taigi prisitrynė. Kitas bambėtojas D Tone yra aktyvus vakarėlių ir šiaip gražaus gyvenimo fotografas Gedmis, kurį Astralas šiaip prikalbino, nes, anot tėtės, "būtent MC labai pagyvina dramenbeiso pasirodymus". Visus devynis vienu kartu priėmė todėl, kad po vieną ilgai truktų. Racionalu!
Keturiolikos žmonių partija (iš tiesų tai visai rimta futbolo komanda, deja, nebetelpanti į vieną automobilį) turėtų neblogai atšvęst pirmąjį suvažiavimą kitą penktadienį "Connect" su Paradox. Iki dugno.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS