Verti pamatyti „Triukšmo garsai“
Kasmet dvi savaites savo pavasario skiriu kino terapijai. Joms pasibaigus mieste dažniausiai tvyro tikra šiluma ir šviečia tikra saulė – geras būdas prastumti paskutines žiemos godas! Žodžiu, šiemet „Kino pavasario“ programą susidėliojau jau prieš kurį laiką, bet vakar netikėtai sau pačiai, prireikus pailsėti nuo aplinkos, nuėjau į vieną neplanuotą filmą. Ir labai dėl to džiaugiuosi.
„Triukšmo garsai“ – švedų juosta, iš esmės visiškai komedijinė ir kiek siurreali. Pagal šį lygį galėtų būti netgi belgiška. Jos atspirties taškas – tikru hitu kadaise tapęs „Music for One Apartment and Six Drummers“ (prisimenu, kompaktą su šiuo trumpametražiu man perrašė Sania). Prisiminkit arba užpildykit ausų spragas.
Būgnininkai mane smarkokai prajuokinusiame filme vis dar šeši, tik kambarys išsiplėtė iki gana drastiškų miestietiškos aplinkos vietų. Daug nesiplėsiu, „Triukšmo garsus“ festivalyje „Kino pavasaris“ rodys dar keturis kartus (kovo 24-26-29-ą bei balandžio 02-ą), bilietų yra, tikrai turite laiko pasiplanuoti. Prieš sistemą, prieš akademinį snobizmą, už neapribotą garsą – toks anarchistų būgnininkų moto, o ausiai mielų garsų filme išgirs ir užkietėję elektronikai.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS