„Burn Residency“ – Ibizą sapnuojantiems
Jei „Red Bull Music Academy“, startavusi kaip platforma didžėjams, šiuo metu yra atvira daug platesniam atlikėjų, muzikantų, vokalistų ir t.t. ratui, tai iš pirmo žvilgsnio panašus projektas „Burn Residency“ skirtas būtent pirmiesiems. Ir epicentras jo yra vienoje iš DJ kultūros mekų, bent jau sezoninėje – Ibizoje. Tad jei ji tavo svajonėms pakeliui, šansas – geras.
Esmė tokia – tampi kiečiausiu savo šalyje, tada su keliolika kolegų skrendi į Ibizą, kur dvi savaites dalyvauji stovykloje su kolegomis, mokaisi iš kumyrų (pirmasis šiemet patvirtintas – Pete Tong) ir praktikuojiesi. Tikrai panašu į „RBMA“, tiesa? Tik iki šios vietos.
Kaip jau minėjau, muzikinė trečius metus vykstančio „Burn Residency“ kryptis gana aiški ir veda į tokius geografinius Ibizos taškus, kaip „Privilege“, „Sankeys“ ar „Café Mambo“. Konkurso nugalėtojai – jų bus 5 – gaus pasiūlymus šiuose klubuose reziduoti visą vasarą. O šiai pasibaigus liks tik vienas pats pats pačiausias, į kurį „Burn“ pasirengę investuoti 100 000 eurų.
Norisi? Visų pirma reikia mikso. Neilgo, 15-20 minučių trukmės, bet įtikinančio. Įkrauni jį ir lauki balsų „Facebook“, o kaip juos susirinkti, kiekvieno fantazijos reikalas.
Pernai Baltijos šalims Ibizoje atstovavo Driule XL. Apie rezidencijas laimėjusius Lenkijos, Serbijos, Prancūzijos atstovus rašoma čia, atrodo, jų vasaros tikrai neprailgo.
Praėjusiais metais, beje, „Burn Residency“ įspūdžiui sustiprinti Kaune lankėsi vienas projekto dėstytojų Maceo Plex. Šį pavasarį, sako projekto ambasadorius Lietuvoje Donatello, kažkas irgi tikrai bus. Turbūt ne mažesnis ir ne svarbesnis!
Viską detaliau susižinoti galima projekto aplikacijoje „Facebook“. Sėkmės!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS