Kas ta meilė?
Šito prieš kurį laiką retoriškai klausė muzikinis susivienijimas "Juhan Avruk" - atsiminiau aplinkybėms pasipainiojus. Klausau “Love Parade” iškarpų ir galvoju, kad buvo įdomu. Meilė grįžo, iš Berlyno grįžo ir naujasis klubų reporteris Mamania. Kol televizija laukia savo eilės, jis jau priplepėjo man pilną ekraną.
Ilga citata. „Nustebino „Love Parade“, ko gero, žmonių skaičiumi – 800 000, sakė, tūsinosi vienu metu. Visai linksma buvo pas Marių su Minde, net paklausiau, ar savo setą įrašinėjo. Deja, ne – estai po savojo įamžinimo aparatūrą susipakavo. Šie grojo grūzą, o Bogdanas iš karto pralinksmino su savo muzika. Sutikau daug lietuvių pažįstamų, juokingiausia buvo, kai klausinėdavo, kurioje fūroje aš grosiu...“
“Nors man nepatinka tai, ką groja Paulas van Dyke'as, šiam reive jo muzika buvo laiku ir vietoje, smagu buvo žiūrėti. Sena meilė Westbam savo stiliumi, Tiesto, žinoma, irgi… "Gabriel & Dresden" dar visai valdė, na, bet suprask – tiek trance vienu metu gali būti tik Vokietijoje. Mindaugėlis net sakė, kad visi šitie grojikų iš kitų šalių, kaip „Baltic Groove Union“, kvietimai yra tam, kad prasiplėstų „Love Parade“ muzikinis diapazonas. Šiaip nesiskundžiu – kažkada labai norėjau į paradą, pabuvau, pamačiau ir esu patenkintas.“
Dar klaustelėjau apie publiką. Pasirodo, „Love Parade“ lankytojai nesikeičia. „Nepasakyčiau, kad nepilnamečių būtų daug – vidurkis kokie 25-30 metų...“.
Svarbiausia, kad Mamania išpildė savo gyvenimo svajonę ir paėmė svajonių interviu. Sakė, jau gali eiti pensijon, tikiuosi, juokavo. Trys klausimai Westbam – ketvirtadienį per „Tango TV“.
Parado išvakarėse „Salero“ šokau pagal Pupą ir Sergio ir labai norėjau nusiauti batus, kad dar tvirčiau susikibčiau su tuo kiemeliu, kuriame, atrodo, visi daro, ką nori, ir visiems gerai. Šunys, vaikai, kino filmai, tautinių šokių ar tango būreliai... viskas normaliai.
Sutemus visi šie nepriklausomos erdvės atributai dingsta ir lieka tik muzika, šiuo atveju skardus ir rūstus, kartu šviežias ir keliantis rankas „Backdoors“ meniu, apkabintas iš sienų išdygusių popierinių šviestuvų. Tiesa, penktadienį dar prisidėjo ir lietus, bet šokti jame – tik dar didesnis malonumas. Atgaivina iš karto ir sutaupai centus, kuriuos išleistum limonadui. Galėtų ir uždaruose klubuose kartais dušas suveikti.
Šeštadienį, tą nerimastingą naktį, kai „Boogaloo“ sulaukė 100 kartų daugiau publikos, nei tikėjosi, ir po kurios be žinios dingo Tomas Boo, aš buvau Klasės susitikime. K tikrai didžioji. Šito nebūtų atstojęs joks paradas.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS